PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Kliker-np  |   |  11.01.2017. 22:35

Zahvalni gradjanin
To uopste nije tesko da nadjes odnosno vidis sa kopaonika. Kada budes na zicari karaman greben,odnosno kad se njom penjes gore okreni glavu za 180 stepeni,planinu koju najdalje vidis to ti je Durmitor a na njemu je Savin kuk sto pominjes. Veliki pozz . Ako se nesalis,onda te je neko zeznuo..

2+3 = (malim slovima)