PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Petra  |   |  10.01.2017. 09:49

@Stevs

Znam za taj tekst i čitao sam ga svojevremeno. Ali od tada se ništa nije desilo i nemamo konkretnih informacija kada će da se desi. Obrazloženje je da nema para i kad bude imalo para valjda će se raditi nešto po tom pitanju.
Ako imaš nekih novih informacija ti ih molim te podeli sa nama.

2+3 = (malim slovima)