PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Sony  |   |  10.01.2017. 01:42

@genije iz Kenije ,
Ponudi skiju nekom rentalu,to ti je najbolja varijanta ,verovatno će je uzeti ,a najmanje isplativa. Ali,ako hoćeš da se rešiš skije,rental ti je najbrža opcija.

2+3 = (malim slovima)