PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Sony  |   |  10.01.2017. 01:39

@ raborg,
Po meni (za prelazak sa crvene na crnu )najbolji je redosled : crna Gobelja , crna Duboka , Ledenica (jer ima pored svoje kratke ali kontinuirane strmine još i drugu strminu Gvozdca ,kratku ,koja često bude zeznuta i u ledu pa kad sjuriš sa Ledenice da se ne iznenadiš kad te dočeka ,onda bolje vežbaj nj prethodne dve ) ,zatim Gvozdac u kontinuitetu bez zaustavljanja, crna brza fina staza ne preterano teška iskusnim skijašima i na kraju Bela reka(i kad je tip top pokrivena sa 1m utabanog prirodnog snega ,u idealnim uslovima (1m /temp -5/sunce/bez vetra) ta staza je najbrža crna staza na Kopu. Ko je vozio bez stajanja ,zna dobro zašto je ''najteža'' crna .

2+3 = (malim slovima)