PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Genije iz Kenije  |   |  10.01.2017. 00:40

Posto nema kvalitetnog ski foruma, da li neko znag da li i ko vrsi razmenu ili otkup ski opreme...? Znam da sam zakasnio za sajam.
Imam Blizzard 6.8 2013, GS 181cm skiju koju bih zamenio za neku svestraniju. Drugim recima, mogu da vozim Gvozdac u 9h kad je sve ispeglano, ali se, recimo, bas mucim u 12h na Krcmaru kad je temperatura u plusu i kad je pola staze razrovano. Vise je tu do mene, nego do nje, ali prosto bih uzeo neku isto tvrdu, svestraniju skiju koja malo vise prasta jer sam i ja visok i tezak. Hvala i izvinjavam se sto pisem van teme.

2+3 = (malim slovima)