PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Elan RC  |   |  09.01.2017. 23:45

Jos jedan odlican dan bez vetra sto nije podizalo subjektivni osecaj hladnoce. Sneg koji je sinoc padao je "tapacirao" staze, pa je danas bilo uzivanje voziti crveno-crne staze bez zaleđenih delova. Pozdrav svim skijasima i ljubiteljima Kopaonika.

2+3 = (malim slovima)