PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Marijan  |   |  09.01.2017. 23:25

Imam jedno pitanje ako iko moze da mi pomogne bio bih i vise nego zahvalan. Kupio sam jaknu koja nema prostora sa ski pasa na rukavu ... pa me zanima ukoliko bih sa unutrasnje strane nalepio dzepic u koji bi stavio ski pas da li prilikom prolaska kroz rampu mogao da mi ski pas ocita kartu ili ne bi mogao jer je sa unutrasnje strane jakne ... pa ne moze od debljne jakne da se ocita .... da li neko ima to iskustvo. Znam da je malo cudno pitanje ali ne znam gde bih ga drugo postavio ako ne ovde. Hvala unapred na odgovorima

2+3 = (malim slovima)