PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Edmundo  |   |  09.01.2017. 16:18

Mnogo hladno danas, ali staze odlične i bez gužvi.
Savet za one što su uzeli depo karte preko neta. Obavezno ih podsetite da ih aktiviraju kad ih preuzmete. Sami ne znaju.

2+3 = (malim slovima)