PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

alexxa  |   |  09.01.2017. 14:58

Ledenice su radile prošle godine, puste ih u principu svake godine, staza je ubedljivo najbolja na Kopu, na odličnom mestu, nikada na njoj nema hupsera i idealna i za ljude koji prvi put pokušavaju da skijaju na crnoj stazi. Kao što je neko rekao ovde, široka, stalni nagib, dugačka taman koliko treba da se previše ne umorite, a onda dolazimo na onaj razvljeni deo staze Gvozdac koji čim je malo toplije vreme sav u ledu, a skroz donji deo pred žicom, pun kamenja. Sidro ne radi iz prostog razloga: ne isplati im se, još nekoliko ljudi, struja, sređivanje puta kojim ide sidro itd.

2+3 = (malim slovima)