infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Dragan Uragan |
|
09.01.2017. 14:48
Slažem se da su Ledenice sjajna staza, strma, široka sa konstantnim nagibom, bez kontra nagiba... Ne znam zašto ne rade i zašto nas muče da je ili skraćujemo ili "grebemo" do njenog vrha???Imao sam sreće da u poslednjih par godina budem na Kopu kada su radile i Bele reke a opet nisu Ledenice. Možda je sidro ne ispravno?!?Ja ne pamti, kada su Ledenice radile.Dajem predlog i da se Struga obnovi, namesti neka od skinutih dvosedežnica,... treba uneti neku novinu na Kop a ne samo seći šumu na već poznatom brdu i reći da je to nova staza.
2+3 = (malim slovima)