PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Dragan Uragan  |   |  09.01.2017. 14:48

Slažem se da su Ledenice sjajna staza, strma, široka sa konstantnim nagibom, bez kontra nagiba... Ne znam zašto ne rade i zašto nas muče da je ili skraćujemo ili "grebemo" do njenog vrha???
Imao sam sreće da u poslednjih par godina budem na Kopu kada su radile i Bele reke a opet nisu Ledenice. Možda je sidro ne ispravno?!?
Ja ne pamti, kada su Ledenice radile.
Dajem predlog i da se Struga obnovi, namesti neka od skinutih dvosedežnica,... treba uneti neku novinu na Kop a ne samo seći šumu na već poznatom brdu i reći da je to nova staza.

2+3 = (malim slovima)