PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

NSalajka  |   |  09.01.2017. 12:49

Ako može da se aktivira kamera Gvozdac 2, da uživamo malo kako kupi šestosed sa haubama.Nema tu naročitog narušavanja privatnosti skijaša kad su i ovako svi maskirani.Čak šta više,može da posluži edukativno za početnike, da vide kako se treba ponašati na ulazu na žicu.

2+3 = (malim slovima)