PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

alexxa  |   |  09.01.2017. 11:44

Slažem se da će Ledenice pustiti u jednom trenutku, ali mi nikako nije jasno zašto ne puste sidro. Ljudi to sidro je bilo spas za nas koji volimo da se "mučimo" na malo strmijim stazama, 10-15 žica i tog dana više i ne moraš nigde da skijaš.

2+3 = (malim slovima)