infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Nikola |
|
09.01.2017. 11:20
@alexxa Slazem se sa tobom da je steta za Ledenicu. Lepa staza sa konstantnim nagibom, to sidro ne radi vec duze vreme, a znamo svi da snega ima, trenutno je lose vreme pa pretpostavljam kad prodje ovaj talas hladnog vremena, da ce pustiti i ledenicu, ali ne ocekujem to u skorije vreme. Sve staze se spremaju za 28. januar tj. pocetak guzve i skolskog raspusta kad ce biti i potreban pun kapacitet skijalista.
2+3 = (malim slovima)