PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Marko  |   |  08.01.2017. 23:13

Dosao danas i sve pohvale za putare. Lanci nisu potrebni, samo veliki minus je angazovao dosta slep sluzbu koliko sam primetio. Dosta kola odslepano sto zbog akumulatora, sto zbog smrzavanja goriva u rezervoaru.

2+3 = (malim slovima)