PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Kliker-np  |   |  07.01.2017. 13:32

DEX
Bravo prijetelju o tome sam mu i pricao,ali ponekog ko nije bas dobar vozac plasi sto je veca uzbrdica na rudnicu. Ali to nema veze bitno je da nema nanosa snega skoro nikad.. pozdrav, svako dobro..

2+3 = (malim slovima)