PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Kliker-np  |   |  07.01.2017. 11:21

Koptop
Nebih se slozio sa tobom,sto se puta tice mozes proci u oba pravca ovih dana i sam se uveri i proceni koji je put bolji.. uvek su veci problemi na josanicku banju..

2+3 = (malim slovima)