infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
mika |
|
07.01.2017. 10:22
Ja sam sinoć oko 18h stigao preko Brzeća, bez lanaca, automatik...Bilo je malo nezgodno jedino pre auto baze Srbrnac, neki Golf se zabio sa strane. Naravno, vidljivost, zbog vetra, je bila baš loša, u nekim trenutcima se ne zna gde si ti a gde je put. Ali, od Pojata do Brzeća, iako ima snega na putu, nisam sreo ni jednu grtalicu a od Brzeća do vikend naselja čak 4. Znači, veći je rizik na ostalim putevima nego na Kopaoniku.
2+3 = (malim slovima)