PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Del  |   |  06.01.2017. 21:53

sledece nedelje se predvidja razvedravanje i suncano vreme nekoliko dana ali sa ekstremno niskim temperaturama od -20 do -30 preko dana... nikada nisam skijao na tako niskim temperaturama - da li moze neko od iskusnijih skijasa da napise kakvo je skijanje pri takvim ekstremnim hladnocama, kakve su staze, osecaj na zici, da li se moze izdrzati ceo dan na stazama....? obzirom da po svemu sudeci nece biti vetra i da nece biti padavina nekoliko dana - da li se za te suncane dane moze ocekivati dobro skijanje na kopu? izvinjavam se ako sam nekoga smorio sa ovim postom, ali kao sto rekoh nemam iskustva sa ekstremno niskim temperaturama a idem na kop sl nedelje pa bi mi neki savet iskusnijih skijasa dobro dosao...

2+3 = (malim slovima)