PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Kliker-np  |   |  06.01.2017. 21:10

Klara
Zavisi odakle dolazis. Sto se nanosa tice i prohodnosti najgore prolazi put preko brzeca odnosno brusa zbog otvorenog terena pri kraju uspona. A najbolji put je preko rudnuce,veca je uzbrdica ali nema puno vetra i nanosa na putu. E sad zavisi odakle ides na kop. Put na josanicku banju je kroz sumu pretezno ali ima puno snijega na putu..

2+3 = (malim slovima)