PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Nikola  |   |  05.01.2017. 20:57

Upravi to,nema potrebe izmisljati guzve, najviše ljudi ima u ovom periodu u poslednjih x godina, ali i najviše žica ubedljivo radi,makar otkad ja skijam u ovo doba....

2+3 = (malim slovima)