PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Kobaja  |   |  05.01.2017. 19:30

Ljudi prebrutalno skijanje u poslednjih par dana, staze fenomenalne (pohvale SS) doduse imali smo mestimicne pojave leda oko 13h svakog dana Guzva je malo pokvarila ugodjaj ali Rtanj je bio pravo utociste u takvim trenucima. Mali Karaman je stvarno bio kritican, ne znam zasto se tanjir nije ukljucio da rastereti cetvorosed. Moram da napomenem da su redari mozda mogli rasteretiti guzvu, ne znam zasto ljudi imaju potrebu da sede sa svojim sagovornicima za voznju od 5-12 min. To prilicno doprinosi stvaranju guzve.
Pozdrav svim infokopovcima, i bago onom ko je danas na planini, prva zimska idila :)

2+3 = (malim slovima)