PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

csgo maister  |   |  05.01.2017. 17:56

Sinisa ,
Ja sam se juce vratio sa Kopa.Najvece guzve su na Karaman grebenu,Malom karamanu i Dubokoj 2.Na ostalim zicama nema guzve uopste jedino malo ljudi na Krcmaru gde se ceka 2 min u vrh glave.Na tanjirima svakako ima guzve jer samo jedan ovek moze da prodje ali ni tu nije neka drama kao sto ti pricas jedinmo na Jarmu i Marinim vodama

2+3 = (malim slovima)