infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
csgo maister |
|
05.01.2017. 17:56
Sinisa ,Ja sam se juce vratio sa Kopa.Najvece guzve su na Karaman grebenu,Malom karamanu i Dubokoj 2.Na ostalim zicama nema guzve uopste jedino malo ljudi na Krcmaru gde se ceka 2 min u vrh glave.Na tanjirima svakako ima guzve jer samo jedan ovek moze da prodje ali ni tu nije neka drama kao sto ti pricas jedinmo na Jarmu i Marinim vodama
2+3 = (malim slovima)