PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

BrusLee  |   |  05.01.2017. 17:03

Danas sam se popeo do Konaka sa bruske strane. Bio je čupavo na nekim delovima ali može da se izadje bez lanaca. Gužve su očekivane i u proseku za ovo doba godine. Sneg se solidno popravio.

2+3 = (malim slovima)