PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Slave  |   |  05.01.2017. 15:35

E zato je neophodan skibus! Ne razumem turističku organizaciju zašto je to tako komplikovano pričamo o njemu već pet godi a i uvek smo na ivici da taj problem rešimo!

2+3 = (malim slovima)