PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

SnowMania  |   |  05.01.2017. 14:10

@Severina
Te precice o kojima pricas nisu uredjene od strane skijalista niti upisane u mapu.. TO su neke precice koje skijasi sami utabaju i proseku,a tuda ne bi trebalo da vozi los skijas zbog delova koji mogu biti rizicni u koliko se ne poznaje teren. Te precice uglavnom naprave skijasi koji odsedaju u Rtnjuu pa se tako iz Duboke izvuku Gore na KG,pa seku desno prema Malom Karamanu i idu pravo u svoj smestaj,bukvalno skijanje do poslednje zice .. Pozdrav

2+3 = (malim slovima)