PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

SnowMania  |   |  05.01.2017. 14:03

@malecka
Pa sta vozis KG,idi malo na Marine vode.. idi na Krcmar tamo je sada full vidi kakvi uslovi,novog snega koliko hoces samo da prsti.. jao sto nisam goreee... Progorela stolica..

2+3 = (malim slovima)