PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

slatkica  |   |  05.01.2017. 11:48

Zaista samo pitam da bih saznala gde je najpovoljnije ... ne proteziram nikoga ... samo bih volela da kroz odgovore neko kaze gde bih mogla da pronadjem najpovoljniji rent opreme...zapravo samo skije ... posto na 7 dana bude drasticna razlika od servisa do servisa ... ne proteziram nikoga ... takodje nikad nisam iznajmljivala tamo gde pitam. Zao mi je sto je neko tako shvatio

2+3 = (malim slovima)