PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Super Mario  |   |  05.01.2017. 08:24

Vidim da Kop.radi gotovo punim kapacitetom, zanima me da li ima leda na stazama i koje su staze pretezno pod ledom ... skijasi kakva je situacija. Pozzz.za sve iskrene ljubitelje Kop-a.

2+3 = (malim slovima)