PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

zvezdarac  |   |  03.01.2017. 22:37

@stevs
Ne znam koju bi od statičnih još mogao da "oživiš" ali bi bilo lepo ako bi mogao da utičeš na skijališta da okrenu malo kameru na marinim vodama da se vidi kad ima gužve na polazu tanjirića. Uglavnom je tamo gužva, naročito kad je lepo vreme, pa bi značilo nekad da se pogleda i planira preskakanje preko vučka kad se ide ka Gobelji. Da čovek ne izgubi po 15-20 minuta u redu. A opet, staza 9 je lepa i kroz šumu i nekad bi čovek mogao da se spušta tamo više puta - kad ne bi gubio vreme na polazu.

2+3 = (malim slovima)