PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Hamerns  |   |  03.01.2017. 10:24

Parkinga skoro pa nema guzva je velika, 500 din je parking mesto . Lopatare nisam video a tu je policajac koji ne da parkiranje pored puta kao zbog autobusa ne mogu da izadju. Ja sam pokusao da parkiram pored pa je teo da mi pise prijavu... na kraju sam platio parking.

2+3 = (malim slovima)