PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

sony  |   |  02.01.2017. 14:12

Odlicno je sto se ove godine ne zatvara crna Duboka za potrebe treninga ! Ova podela staze na pola je super stvar! Svi su zadovoljni i skijasi i klinci koji treniraju.

2+3 = (malim slovima)