PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Csgo maister  |   |  31.12.2016. 07:52

Evo prvi utisci sa skijanja.Staze veoma solidne duboka crna malo leda ali nista strasno,crvena duboka odlicna.Donji deo Krcmara ne deluje spremljeno uopste gornji deo nisam video ali su isprobavali zicu.Na Knezevskim gruvali topovi i bila 2 ratraka.Bile su neke price da su i na Gvoscu bili ratraci.Velili pozdrav

2+3 = (malim slovima)