PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Lalalalalalalalala  |   |  30.12.2016. 21:01

Sutraa stizem na kop bicu tamo do 6og januara, koji dani ce ovako biti dobri za skijanje? I da li moze da se iznajmi GO Pro kamerica negde u konacima pozdravv :)

2+3 = (malim slovima)