PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Praja  |   |  30.12.2016. 07:31

Od danas rade Marine vode. To je lepo.
Ali ljudi moji, da li je moguće da SS i dalje ne mogu da puste Krčmar, Gvozdac, Ledenice i Gobelje?!
Pola metra snega i duži period u minusu (za osnežavanje) i to sve nije dovoljno da puste ove staze!

2+3 = (malim slovima)