PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Zeroonze  |   |  29.12.2016. 19:38

Skijanje je odlicno, sneg u pravi cas. Nadam se da ce pustiti jos koju zicu, definitivno nema vise razloga za cinculiranje.

Niske temperature drze staze cvrstim, a turiste u hotelu, pa nema mnogo guzve.

2+3 = (malim slovima)