PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

markomarko  |   |  28.12.2016. 21:54

Manca, varate se. Juce i prekjuce gledao sam situaciju nad ovim delom sveta i bas sam zeni rekao da posle 2. januara mozemo ocekivati nesto snega (jer idemo na Kopaonik 03-07). Takodje, rekoh joj pre nekoliko dana i da ce tokom ove nedelje biti snega, kao i moguce posle NG. Eto, stojim uz Acu u potpunosti vezano za sneg u tom periodu pa, videcemo.

2+3 = (malim slovima)