infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
markomarko |
|
28.12.2016. 21:54
Manca, varate se. Juce i prekjuce gledao sam situaciju nad ovim delom sveta i bas sam zeni rekao da posle 2. januara mozemo ocekivati nesto snega (jer idemo na Kopaonik 03-07). Takodje, rekoh joj pre nekoliko dana i da ce tokom ove nedelje biti snega, kao i moguce posle NG. Eto, stojim uz Acu u potpunosti vezano za sneg u tom periodu pa, videcemo.
2+3 = (malim slovima)