infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Sony |
|
28.12.2016. 17:31
@Nikola, Krčmar i Marine puštaju sigurno. Mógli su danas da tabaju bez obzira na to sto pada sneg i magla je,to ratraku ne smeta. Na Kopu se malo kad danju vidi ratrak da radi,dok je u inostranstvu to redovna pojava . Možda večeras prođu par puta. Na Knež.bare je dosta napadalo . Ako i sutra bude padao ovim intnzitetom ,moguće je da če da puste i tu stazu. Ona je blaga i kratka tako da ne treba više od 2 dana mećave da napada dovoljno za puštanje Knež.bara.
2+3 = (malim slovima)