PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Sony  |   |  28.12.2016. 17:31

@Nikola,
Krčmar i Marine puštaju sigurno. Mógli su danas da tabaju bez obzira na to sto pada sneg i magla je,to ratraku ne smeta. Na Kopu se malo kad danju vidi ratrak da radi,dok je u inostranstvu to redovna pojava .
Možda večeras prođu par puta.
Na Knež.bare je dosta napadalo . Ako i sutra bude padao ovim intnzitetom ,moguće je da če da puste i tu stazu. Ona je blaga i kratka tako da ne treba više od 2 dana mećave da napada dovoljno za puštanje Knež.bara.

2+3 = (malim slovima)