PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Ja  |   |  28.12.2016. 07:06

Aco, Aco, mnogo si ih razmazio.
Radi posao od kog imaš koristi a ostavi mamine i tatine sinove neka sami prave prognozu, pošto su većina njih"stručnjaci".
Zbog takvih propadaju forumi.
Aj ti da gradiramo šljivovicin, pa da vidiš šta je akcija sa reakcijom, u svakom smislu.Živeli !

2+3 = (malim slovima)