PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Šemi  |   |  27.12.2016. 17:33

Praja svaka čast druže strašno koliko su ljudi ljubomorni...umesto da pohvale i predlože ljudima šta valja oni se prave da sve znaju...ili ih je neko prevario ili ljubomora kao što sam rekao.pozdrav svima i uživajte u životu ne bavite se tudjim...toliko od mene ne želim da se prepucavam ovo nije mesto za to...nego za pohvale i pozitivne savete...

2+3 = (malim slovima)