PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Šemi  |   |  27.12.2016. 17:26

Nemanja nemoj toliko da si siguran u sebe pošto grešiš a sve što sam rekao je tako u vezi tebe i skijašnice STIV možeš sam da proveriš...Njima reklama nije potrebna ne mogu da postignu koliko imaju posla...a hteo sam samo da uputim za ski opremu...a takve ljude treba reklamirati a ne vaćare pošto ih je pun Kopaonik...pozdrav

2+3 = (malim slovima)