PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

bojan886  |   |  27.12.2016. 15:46

Nad Skandinavijom bi bilo dosta hladnoce tamo oko 2-og, 3-eg, i za sada se prognozira da bi se ona verovatno spustila do nas oko 5-og, a za 5-ti i 6-ti je moguca aktivnost Sredozemlja ili pak severnog Jadrana, pa ako ostanemo uskraceni od fronta oko 4-og, moguci ciklon bi sve nadoknadio, ako pak opet pocne da dominira anticiklon, izgleda da nam ne gine suvo i hladno vreme sa oko -15 stepeni, no ipak cekamo, sve gore navedeno je jos uvek nepouzdano.

2+3 = (malim slovima)