PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Matija  |   |  27.12.2016. 15:11

Ljudi, da li mogu ja 31og da odem na salter kupim ski pass ali da tak pocne da vazi od 1januar? Mislio sam da iskoristim taj 31i da jednostavno ne bih 1januara trosio vreme...

2+3 = (malim slovima)