PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

bojan886  |   |  25.12.2016. 20:18

Anticiklon bi po sadasnjim modelima poceo da se uzdize severnije i ne bi bilo direktnih upada sa Atlantika.Gledajuci period za 10-ak dana, bar je malo veca mogucnost za aktiviranje Sredozemlja i spustanje hladnoce nego do sada, nista ovo jos ne znaci, dovoljno je da potencijalni ciklon u tom periodu bude nad recimo Bugarskom ili ostane u sledozemlju pa da sve padne u vodu, cekamo dalje, a sto se frontova narednih dana tice sve receno ostaje, pretpostavljam da Aco i Kimi imaju sta da dodaju, no od mene toliko.

2+3 = (malim slovima)