PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Markoni  |   |  23.12.2016. 15:23

@Nemanja kop(iOS

Drago mi je Nemanja da je neko pokrenuo ovu tempu posto ima jako puno slabijih skijasa, te s time u vezi da li mozes da poredjas od slabije ka strmijim staze te koje si napomenuo po tvom misljenu i lakoci staze, manjoj kolicini leda, strmosti, tezini itd.da bi mi slabiji skijasi mogli da imamo neku jasniju sliku i uvid

2+3 = (malim slovima)