PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Nemanja kop  |   |  21.12.2016. 23:35

Zarko ides prvo karaman greben 7 pa mali karaman 8 i imas masinac 22 on je najlaksi to su realno lake staze ,marine vode su lake al je tanjir pa je malo naporno za noge ako si pocetnik ,pancic je vec tezi uglavnom radi 4b crvena , tako da se drzi staze 7,7a ,8 i ako si bas pocetnik 22 , dok provozas to uklavirices lako ostale to ti je moj savet

2+3 = (malim slovima)