PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

SAMO ZA ONE KOJI VELO KOP  |   |  21.12.2016. 20:45

Samo sam hteo da vam kazem da u naradnih par dana stize veca kolicina snega na Kop.Dolazi nam veca kolicina snega iz Rusije i zato ako Bog da i ako vetar nepromeni pravac i krene da duva gde netreba a to je svugde sem na nase planine.Sutra tokom dana biće pretežno sunčano.Nece biti vetra.I mozda i ja svratim na Kop

2+3 = (malim slovima)