PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Mali  |   |  21.12.2016. 20:01

Koliko vidim ovde ima jako puno ljudi koji odlicno poznaju staze na kopu. Pa me zanima, da li neko moze da mi kaze koja je staza teza na 7 ili 7a (mali karaman) kao i da li je moguce skijati tim stazama ili su prepune leda.

2+3 = (malim slovima)