PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Brane  |   |  18.12.2016. 18:47

Sve je to ok sto si rekao.znaci ti tvrdis da ce sneg od srede?a meteo portali suprotno.ili si promenio misljenje.izlazi su katastrofalni,menjaju situacije za 180 stepeni.jako su neozbiljni

2+3 = (malim slovima)