PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

branislavbns  |   |  18.12.2016. 07:24

Neko je već objasnio za Crnu Duboku. Juče su veštački osnežavani (bar koliko se moglo videti sa žica i staza): Krčmar, leva staza na Malom Karamanu, spoj crne i crvene Duboke i veza Mali Karaman - Marine Vode.

2+3 = (malim slovima)