PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Marina fina  |   |  18.12.2016. 00:33

Pre nego osujes paljbu prvo procitaj sta sam napisala,ja nisam napisala da mi je neko rekao da je tehnika savrsena (da ponovim Pocetnica) vec je rekao da sve radim ok,tj. kako treba,i da samo vezbam,a ne savrseno,to niko nije napisao. Nemoj pisati sta nisam sama napisala.

2+3 = (malim slovima)